Flower of Life

O.P.I PERU COLLECTION

Додека кај нас е во тек прекрасната колекција GREACE, O.P.I ја извади и новата колекција PERU, која наскоро ќе пристигне и во нашиот салон. Дали сте спремни?!

Популарната МАДЕРОТЕРАПИЈА

-Анти-целулитна масажа со помош на дрвени оклагии која ги редифинира контурите на телото и видливо го намалува целулитот. -Тhalgo третманот е одличен и во комбинација со мадеротерапија. – попусти до 20% на пакет од 10 третмани.

Третман или пакет неодолив попуст за матуранти

Најдраги матуранти Сакате да бидете посебни и забележани на матурската вечер?! Дозволете Flower of Life да се погрижи за тоа. Одберете еден третман или пакет од повеќе услуги и добијте неодолив попуст на услугите од групата на маникир, педикир, депилација и третмани на лице. Еден третман 15% попуст. Два третмани 20% попуст. Три третмани 25% …

Третман или пакет неодолив попуст за матуранти Read More »

Како до бесплатен третман?

Драги клиенти и пријатели, со големо задоволство би сакале да ви ја најавиме новата и до сега најголема промоција во Flower of Life! Направете третман во нашиот салон, дадете ја својата оцена за добиента услуга(review us) и чекирај се во Flower of Life. Со тоа автоматски сте добитник на купон со различно изненадување. (пример: СЛЕДЕН БЕСПЛАТЕН …

Како до бесплатен третман? Read More »

Flower of life - Promotion - Like & Share

Неодолива понуда за сите наши верни клиенти!

Направете било каков третман во Flower of Life било кој ден во неделата и добијте 20% попуст! Се што треба да направите е да го споделите постот и да ја лајкнете нашата страна. Со тоа го добивате попустот за направениот третман.

Flower of Life - Treatments

Роденденски попуст!

Со големо задоволство сакаме да ве информираме дека Flower of Life во Декември слави 2 години од отварањето на салонот. Поради тоа Ви нудиме промотивни цени, и тоа во последните 2 дена од неделата(сабота и недела) закажете 2 третмани и добијте го вториот со 50% попуст *Дополнителни изненадувања за сите клиенти закажани во деновите на …

Роденденски попуст! Read More »