Warning: The URL http://boxyupdates.com/get/?action=get_metadata&slug=booked&checking_for_updates=1&installed_version=2.4.3 does not point to a valid plugin metadata file. HTTP response code is 409 (expected: 200) in /home/flowerof/public_html/wp-content/plugins/booked/includes/updates/plugin-update-checker.php on line 245

Notice: Constant WP_CONTENT_URL already defined in /home/flowerof/public_html/wp-config.php on line 93

Notice: Constant COOKIE_DOMAIN already defined in /home/flowerof/public_html/wp-config.php on line 94
Flower of Life | Spa and Beauty Salon – Skopje

Многубројни третмани

Во кои веднаш ќе се заљубите

Flower-of-Life-Manicure-Pedicure-circle-200x200

Погледнете ги нашите промоции

Разгледајте ги нашите промоции и попустите кои ви ги нудиме.

Flower-of-Life-Gallery_09-circle-200x200

Контактирајте нè

Слободно контактирајте нè доколку имате какви било прашања.

Flower-of-Life-Gallery_23-circle-200x200

Нашите вработени

Нашите вработени се лиценцирани СПА терапевти кои ги имаат поминато сите потребни обуки и подготовки.

Изјави од задоволни клиенти

што луѓето велат за нас

Пријатна атмосфера, љубезни вработени и одлична масажа. Секоја чест за услугите што ги нудат и уредувањето, хигиената во салонот.

Ivana Boshkovska

Без зборови. Кога ќе си најдеш ваква услуга си извојувал мала лична победа. Тивко, опуштено и релаксирано. Професионално и што е најважно ултра чисто.

Маја Сонце Марковска

Не можам, а да не ја прокоментирам услугата овде. Навистина сум пресреќна кога ќе наидам на насмеани лица и олкава љубезност! Баш, да ти го разубават денот. Атмосферата внатре е ептен пријатна, одлична хигиена, професионалност, излегување во пресрет на клиентите. Супер е се'! 

Bondikjova Viktorija

Врвни професионалци, неверојатни луѓе, прекрасен салон!

Marija Pop-Petrovska Gjeorgievska

Perfect place for proper pampering! Clean, relaxing atmosphere, service oriented and professional staff, excellent services. The most professional staff I've ever saw in any place in Skopje. Can't say enough good words for this place! Definitely, I'll be coming again.

Tea Trpovska

0

Задоволни клиенти

0

програми

0

третмани

0

спа терапевти
Посебна понуда

нашите третмани

Направете го првиот чекор

побарајте термин

Сакаме да ви го олесниме процесот на закажување. Можете да си побарате термин 24/7 од кој било уред: телефон, таблет или компјутер!

 • Вто - Пет : 10:00 - 22:00
 • Саб - Нед : 12:00 - 20:00
 • Понеделник: Неработен
јуни 2024
пон
вто
сре
чет
пет
саб
нед
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Најпродавани

нашите производи

Се грижиме за нашите клиенти и затоа нашите врвни и пред сè грижливи терапевти користат природни, терапевтски, еколошки и нетоксични производи за сите третмани.

 • 1

  ОСВЕЖУВАЧКИ ПИЛИНГ ГЕЛ

  Енергетски

 • 2

  ОСВЕЖУВАЧКО МАСЛО ЗА МАСАЖИ

  Енергетско

 • 3

  ОСВЕЖУВАЧКА ПЕНА ЗА ТЕЛО

  Енергетска

Babor-Products-1

1

Пилинг Гел

2

Масло за масажи

3

Пена за тело

Flower-of-Life-Gallery_32-420x458

Нашата главна замисла

цвет на животот се грижи за вашето здравје

Flower-of-Life-Gallery_29-1-420x405

професионална козметика

професионална козметика и производи за убавина

Flower-of-Life-Gallery_23-420x280

изненадете ги саканите

со тоа што ќе им подарите ваучер

Flower-of-Life-Facial-Special-Offers-420-285

цвет на животот

добијте луксузни третмани и првокласна услуга

нашите соработници


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/flowerof/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420