Warning: The URL http://boxyupdates.com/get/?action=get_metadata&slug=booked&checking_for_updates=1&installed_version=2.4.3 does not point to a valid plugin metadata file. HTTP response code is 409 (expected: 200) in /home/flowerof/public_html/wp-content/plugins/booked/includes/updates/plugin-update-checker.php on line 245

Notice: Constant WP_CONTENT_URL already defined in /home/flowerof/public_html/wp-config.php on line 93

Notice: Constant COOKIE_DOMAIN already defined in /home/flowerof/public_html/wp-config.php on line 94
Flower of Life | Spa and Beauty Salon – Skopje

O.P.I PERU COLLECTION

Додека кај нас е во тек прекрасната колекција GREACE, O.P.I ја извади и новата колекција PERU, која наскоро ќе пристигне…

Read More »

Популарната МАДЕРОТЕРАПИЈА

-Анти-целулитна масажа со помош на дрвени оклагии која ги редифинира контурите на телото и видливо го намалува целулитот. -Тhalgo третманот…

Read More »

Почувствувајте ја магијата на морето

Thalgo silhouette shape and correct – Третман за обликување и ремоделирање на телото. Супер ефикасен третман против целулит.

Read More »

Третман или пакет неодолив попуст за матуранти

Најдраги матуранти Сакате да бидете посебни и забележани на матурската вечер?! Дозволете Flower of Life да се погрижи за тоа….

Read More »

O.P.I Gelcolor & Lacquer – Lisbon spring – summer 2018

Почитувани клиенти Со големо задоволство би сакале да ве известиме дека новата колекција на O.P.I Gelcolor и Lacquer -”LIsbon spring…

Read More »

Како до бесплатен третман?

Драги клиенти и пријатели, со големо задоволство би сакале да ви ја најавиме новата и до сега најголема промоција во…

Read More »

Flower of life - Promotion - Like & Share

Неодолива понуда за сите наши верни клиенти!

Направете било каков третман во Flower of Life било кој ден во неделата и добијте 20% попуст! Се што треба…

Read More »

Flower of Life - Treatments

Роденденски попуст!

Со големо задоволство сакаме да ве информираме дека Flower of Life во Декември слави 2 години од отварањето на салонот….

Read More »

Flower of life - Promotion - OPI Venice fall-winter

Новата Venice fall/winter колекција од OPI само во Flower of Life! Почувствувајте ги боите на Венеција!

Погледнете го нашиот каталог и одберете маникир кој најмногу ви прилега.

Read More »

Flower of life - Promotion - students

Само за СТУДЕНТИ 20% ПОПУСТ НА СИТЕ УСЛУГИ…ЗАСЕКОГАШ!!!

Погледнете го нашиот каталог овде и одберете третман кој најмногу ви прилега

Read More »

Flower of Life - Promotion - Sport

Промоција за сите спортисти и рекреативци

Спортисти и рекреативци се ближи Скопскиот маратон. Ви нудиме три типа на масажи кои би ви помогнале при: 1. Подготовка…

Read More »

Специјална понуда за МАТУРАНТИ!

20% попуст на сите услуги од групата на третмани на лице, OPI маникир и педикир и депилација! Одберете третман во…

Read More »

Flower of life - Promotion - Gel Color - Hawaii

Flower of Life во соработка со OPI Makedonija ви ја претставува новата линија пролет-лето Gel Color – Hawaii

Во ”Flower of Life” за третманите на раце и стопала(маникир и педикир) се користи исклучиво козметика од O.P.I. -МАНИКИР O.P.I…

Read More »

Flower of life - Promotion

Подарете љубов спакуван во пакет

Lorem ipsum dolor sit amet, autem labitur sententiae id cum, vis eu laudem aliquando, cum et ferri possit. Ludus dissentiet eum ei. Quando voluptatum eum ea, est ex porro partem accumsan, ea singulis constituto neglegentur eum. Vim ferri quando molestiae ea. Vix no nibh fabulas.

Read More »

Flower of life - Promotion - weekend

Попусти од 20% на третманите кои се најбарани во нашиот салон, и тоа секој викенд

Почитувани пријатели и клиенти. Со задоволство сакаме да Ве информираме дека Flower of Life почнувајќи од првиот викенд од Октомври,…

Read More »


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/flowerof/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420