Спа третмани на тело

Спа третмани на тело

Придружете нѝ се во светот на целосна релаксација. Имаме различни третмани за сечиј уникатен карактер. Доколку дојдовте за длабока и интензивна или поопуштена и понежна масажа на цело тело, СПА Бабор третман, третман за намалување на целулитот или пак третман за обликување на телото, тогаш сте на вистинската страница!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.