O.P.I PERU COLLECTION

Додека кај нас е во тек прекрасната колекција GREACE, O.P.I ја извади и новата колекција PERU, која наскоро ќе пристигне...

Read More »

Популарната МАДЕРОТЕРАПИЈА

-Анти-целулитна масажа со помош на дрвени оклагии која ги редифинира контурите на телото и видливо го намалува целулитот. -Тhalgo третманот...

Read More »

Почувствувајте ја магијата на морето

Thalgo silhouette shape and correct – Третман за обликување и ремоделирање на телото. Супер ефикасен третман против целулит.

Read More »

Третман или пакет неодолив попуст за матуранти

Најдраги матуранти Сакате да бидете посебни и забележани на матурската вечер?! Дозволете Flower of Life да се погрижи за тоа....

Read More »

O.P.I Gelcolor & Lacquer – Lisbon spring – summer 2018

Почитувани клиенти Со големо задоволство би сакале да ве известиме дека новата колекција на O.P.I Gelcolor и Lacquer -”LIsbon spring...

Read More »

Како до бесплатен третман?

Драги клиенти и пријатели, со големо задоволство би сакале да ви ја најавиме новата и до сега најголема промоција во...

Read More »

Flower of life - Promotion - Like & Share

Неодолива понуда за сите наши верни клиенти!

Направете било каков третман во Flower of Life било кој ден во неделата и добијте 20% попуст! Се што треба...

Read More »

Flower of Life - Treatments

Роденденски попуст!

Со големо задоволство сакаме да ве информираме дека Flower of Life во Декември слави 2 години од отварањето на салонот....

Read More »

Flower of life - Promotion - OPI Venice fall-winter

Новата Venice fall/winter колекција од OPI само во Flower of Life! Почувствувајте ги боите на Венеција!

Погледнете го нашиот каталог и одберете маникир кој најмногу ви прилега.

Read More »

Flower of life - Promotion - students

Само за СТУДЕНТИ 20% ПОПУСТ НА СИТЕ УСЛУГИ…ЗАСЕКОГАШ!!!

Погледнете го нашиот каталог овде и одберете третман кој најмногу ви прилега

Read More »

Flower of Life - Promotion - Sport

Промоција за сите спортисти и рекреативци

Спортисти и рекреативци се ближи Скопскиот маратон. Ви нудиме три типа на масажи кои би ви помогнале при: 1. Подготовка...

Read More »

Специјална понуда за МАТУРАНТИ!

20% попуст на сите услуги од групата на третмани на лице, OPI маникир и педикир и депилација! Одберете третман во...

Read More »

Flower of life - Promotion - Gel Color - Hawaii

Flower of Life во соработка со OPI Makedonija ви ја претставува новата линија пролет-лето Gel Color – Hawaii

Во ”Flower of Life” за третманите на раце и стопала(маникир и педикир) се користи исклучиво козметика од O.P.I. -МАНИКИР O.P.I...

Read More »

Flower of life - Promotion

Подарете љубов спакуван во пакет

Lorem ipsum dolor sit amet, autem labitur sententiae id cum, vis eu laudem aliquando, cum et ferri possit. Ludus dissentiet...

Read More »

Flower of life - Promotion - weekend

Попусти од 20% на третманите кои се најбарани во нашиот салон, и тоа секој викенд

Почитувани пријатели и клиенти. Со задоволство сакаме да Ве информираме дека Flower of Life почнувајќи од првиот викенд од Октомври,...

Read More »