Видете ги нашите промоции

Проверете ги нашите промоции и
уживајте во неодоливиот попуст!

Секој месец нови изненадувања!

ПрикажиПрикажи

Контактирај нѐ

Ве молиме да нѐ контактирате доколку имате какви било прашања!

Контактирај нЀКонтактирај нЀ

НАШИТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ

Секој член од нашиот персонал е лиценциран терапевт со врвно искуство.

За насЗа нас
Нашите вработени

Запознајте се со нашите терапевти

Џолева Ивана
Џолева Ивана
Козметички терапевт
Џолев Никола
Џолев Никола
Спа терапевт
Савиќ Ана
Савиќ Ана
Козметички терапевт
Препораки

Што велат за нас

Врвни професионалци, неверојатни луѓе, прекрасен салон!

Marija Pop-Petrovska Gjeorgievska

Пријатна атмосфера, љубезни вработени и одлична масажа. Секоја чест за услугите што ги нудат и уредувањето, хигиената во салонот.

Ivana Boshkovska

Без зборови. Кога ќе си најдеш ваква услуга си извојувал мала лична победа. Тивко, опуштено и релаксирано. Професионално и што е најважно ултра чисто.
Уште на прво Ивана ме купи со насмевката и благоста што ја има во неа.
Флексибилни се со термини и ги обожавам бидејќи недела им е понеделник.

Маја Сонце Марковска

Не можам, а да не ја прокоментирам услугата овде. Навистина сум пресреќна кога ќе наидам на насмеани лица и олкава љубезност! Баш, да ти го разубават денот. Атмосферата внатре е ептен пријатна, одлична хигиена, професионалност, излегување во пресрет на клиентите. Супер е се'! 🙂

Bondikjova Viktorija

Perfect place for proper pampering! Clean, relaxing atmosphere, service oriented and professional staff, excellent services. The most professional staff I've ever saw in any place in Skopje. Can't say enough good words for this place! Definitely, I'll be coming again.

Tea Trpovska

They are real masters of their craft...

Cvetanka Kazakova

Thank you so very, very much!!! I was in pain in my neck, right shoulder, and back for three whole months…I feel so much better. Thanks again for helpful recommendations and a great treatment!

Elena Jones
0
Задоволни клиенти
0
Програми
0
Третмани
0
Терапевти
Најдобри зделки

Специјални понуди

Пакет Цвет на Животот – <em>Platinum</em>
490 ден.
Пакет Цвет на Животот – Platinum

Купете 20 какви било третмани и добијте 20% попуст.

Пакет Цвет на животот – <em>Diamond</em>
550 ден.
Пакет Цвет на животот – Diamond

Купете 15 какви било третмани и добијте 15% попуст.

СПА ПАКЕТ – <em>GOLD</em>
990 ден.
СПА ПАКЕТ – GOLD

За секој пакет од 10 третмани добивате 15% попуст и 1 третман во OXY или HYDRO капсула гратис.

ПАКЕТ МАСАЖА – <em>GOLD</em>
950 ден.
ПАКЕТ МАСАЖА – GOLD

За секој пакет од 10 третмани добивате 15% попуст и 1 третман во OXY или HYDRO капсула гратис.

Пакет масажа – <em>Silver</em>
990 ден.
Пакет масажа – Silver

За секој пакет од 7 третмани добивате 10% попуст.

ПАКЕТ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ – <em>Diamond</em>
2500 ден.
ПАКЕТ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ – Diamond

За секој пакет од 4 третмани добивате 15% попуст и 2 третмани во OXY или HYDRO капсула гратис

Пакет третмани за лице – <em>Gold</em>
900 ден.
Пакет третмани за лице – Gold

За секој пакет од 10 третмани добивате 15% попуст и 1 третман во OXY или HYDRO капсула гратис.

ПАКЕТ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ – <em>Silver</em>
990 ден.
ПАКЕТ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ – Silver

За секој пакет од 7 третмани добивате 10% попуст.

Најпопуларни

Продукти кои ги користиме

Се грижиме за нашите клиенти со тоа што работиме со природни, не-токсични, еколошки терапевтски продукти.

1
Зајакнувачки пилинг

Energizing

2
Зајакнувачко масло за масажа

Energizing

3
Зајакнувачка пена за тело

Energizing

Нашите соработници

Afrodita
alexandar cosmetics
Anesi
Babor
Depileve
Gelish
Kimberly Clark
O.P.I
Stefi Point