floweroflifebeauty@outlook.com      +389 70 352-421 and +389 2 5117-550

Цвет на животот // Промоции

Промотивни цени во последните 2 дена од неделата (сабота и недела) закажете 2 третмани и добијте го вториот со 50% попуст.

20% попуст на сите услуги од групата на третмани на лице, OPI маникир и педикир и депилација! Одберете третман во Flower Of Life за да се одвојувате од другите.

Почнете ја неделата свежи, опуштени и полни со елан, секако со најдобрите третмани во Flower of Life.

Погледнете го нашиот каталог и одберете третман кој најмногу ви прилега.

Спортисти и рекреативци се ближи Скопскиот маратон. Ви нудиме три типа на масажи кои би ви помогнале при: 1. Подготовка за спортска активност; 2. Намалување на можноста за несакани повреди; 3. Oслободување од напнатоста во мускулатурата што се создава од преголема физичка активност; 4. Зајакнување на мускулатурата и флексибилноста на истата, а со самото тоа и способноста за подобри резултати... и многу други придобивки!

Flower of Life во соработка со OPI Makedonija ви ја претставува новата линија пролет-лето Gel Color - Hawaii, која можете да ја најдете промотивно во нашиот салон.

- Маникир + Педикир - 650 ден. - Маникир + Масажа на тело - 1200 ден. - Педикир + Масажа на тело - 1350 ден. - Третман на лице + Масажа на тело - 1750 ден. ( овие пакети се со попуст од 20% и важат за купен ваучер до 8 март ) ( сите третмани посебно можете да ги добиете со попуст од 10% )

  За Нас

Нашиот салон располага со целосен репертоар на третмани кои во целост ќе се погрижат да го задоволат уникатениот и индивидуален карактер на секој клиент. Влезете во чудесниот свет на беспрекорната убавина, релаксација и подмладувачка свежина.

   Контакт
  Flower of Life

Ул. Никола Тримпаре 31/1, Скопје,Македонија

Работно Време: 10:00 - 22:00